Nowoczesny stojak na rowery
W jaki sposób są zbudowane stojaki rowerowe? Poznaj budowę stojaków rowerowych oraz ich cenę. Dowiedz się więcej na naszym blogu!
Jak wybrać wieszak na rower?
W jaki sposób wybrać najlepszy wieszak rowerowy? Zobacz rodzaje wieszaków rowerowych oraz sposób ich montażu w domu. Czytaj więcej!
Obiekty małej architektury a prawo budowlane
Co to jest mała architektura według prawa budowlanego oraz jakie są jej obiekty? Zobacz przykłady oraz szczegółowe omówienie. Czytaj więcej!
Meble parkowe – co je wyróżnia?
W jaki sposób zaprojektować małą architekturę parkową? Jak dobrać odpowiednie meble parkowe? Zobacz więcej na ten temat na naszym blogu!
Jak uczyć młode osoby segregacji śmieci?
Uświadamianie dzieci oraz nastolatków, jak ważne jest segregowanie śmieci oraz uczenie ich tego od najmłodszych lat jest bardzo istotnym i interesującym zadaniem, ponieważ można wykonać je na wiele sposobów.
​​Jak urządzić park miejski?
Urządzenie parku miejskiego wymaga poznania charakterystyki tego rodzaju przestrzeni publicznej, doboru odpowiedniej małej architektury oraz utrzymania tego terenu w stylu dopasowanym do otoczenia oraz potrzeb okolicznych mieszkańców.
Donice miejskie jako element małej architektury
Donice miejskie to idealny sposób na odrobinę zieleni w centrum zabudowanego miasta. Zobacz nowoczesne rodzaje donic miejskich, które urozmaicą twoją przestrzeń!
Jak dobrze zagospodarować przestrzeń miejską?
Postępująca urbanizacja sprawia, że władze miast coraz więcej uwagi poświęcają na odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni miejskiej. Wiek XX koncentrował się wokół samochodów, dziś powraca się do odczuć i potrzeb mieszkańców. Czym jest przestrzeń miejska i jak ją dobrze zagospodarować?
Czym się kierować przy wyborze mebli miejskich?
Producentów mebli miejskich z roku na rok przybywa. Ich oferta staje się coraz bardziej atrakcyjna i kusząca nie tylko ceną, ale również nietypowymi, nowoczesnymi rozwiązaniami. Czym się kierować przy wyborze wykonawcy mebli miejskich?
Co wrzucać do pojemnika na odpady biodegradowalne?
Segregacja śmieci to nie tylko nasz obowiązek – to krok do lepszego jutra, w którym nie utoniemy pod tysiącami ton nieprzetworzonego plastiku.
Gdzie wyrzucać odpady zielone, czyli skoszoną trawę i liście?
Zastanawiasz się, czym są odpady zielone i w jaki sposób możesz się ich legalnie pozbyć ze swojego ogródka?
Świadomość ekologiczna, a prawidłowa segregacja odpadów
Czym tak naprawdę jest ekologia? Jaki jest Twój punkt widzenia na działania podejmowane w celu poprawy stanu naszego środowiska? Czy znasz zasady segregacji odpadów?
Gdzie wyrzucać zużyte filtry do wody?
Nie wiesz, gdzie wyrzucać zużyte filtry do wody? Odwiedź naszą stronę i przeczytaj artykuł, w którym przedstawiamy najważniejsze zasady segregacji śmieci.
Gdzie wyrzucać opakowania po kosmetykach? Segregacja artykułów kosmetycznych
Zastanawiasz się, gdzie wyrzucać opakowania po kosmetykach? Odwiedź naszą stronę i sprawdź, jak poprawnie segregować odpady kosmetyczne.
Gdzie wyrzucać zapalniczki? Najważniejsze zasady segregacji
Rzucasz palenie? Zacznij od wyrzucenia zapalniczki! Gdzie wyrzucić pustą zapalniczkę? Czy można wyrzucić zapalniczkę z gazem do pojemnika na odpady? Odpowiedzi szukaj w naszym artykule – zapraszamy do lektury!
Pokazano 1 - 15 z 81 (1 strona)