Wieszaki na rowery elektryczne
Rowery elektryczne cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. Mają na to wpływ aspekty funkcjonalne, ekologiczne i przede wszystkim ekonomiczne. Jest to środek transportu zarówno do jazdy po mieście, np. do codziennych dojazdów do pracy, jak i w terenie, świetnie poradzi sobie na wymagających górskich szlakach.
Użytkowanie i konserwacja elementów małej architektury
Elementy małej architektury miejskiej pozytywnie wpływają na komfort życia mieszkańców. Ławki, tablice informacyjne, kosze na śmieci to niestety obiekty narażone na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych i mikroorganizmów.
Jak powiesić rower na ścianie?
Zastanawiasz się, jak sprawnie i solidnie zawiesić rower na ścianie? Sprawdź nasz poradnik i dowiedz się, jak wykonać montaż roweru krok po kroku!
Jak przygotować ogród do sezonu letniego?
Wybieramy nowoczesne i wytrzymałe meble ogrodowe na sezon letni. Sprawdź, czy Twój ogród jest gotowy na lato!
Wiosenne porządki w domu – jak segregować niektóre odpady?
Wraz z nadejściem wiosny oraz coraz cieplejszych dni planujemy wymianę garderoby, zmianę stylu życia na bardziej aktywny niż jesienno-zimowe seanse filmowe na kanapie. Przebijające się przez okno promienie słońca uwidaczniają zalegający kurz na półkach, brudne szyby czy też masę niepotrzebnych rzeczy, które zdążyliśmy nagromadzić przez zimowe dni!
Niech miasto się zazieleni – ekologiczne wiaty przystankowe
Wiaty przystankowe to elementy małej architektury. Pełnią nie tylko funkcję użytkową, ale także estetyczną, kształtując wygląd przestrzeni publicznej.
Parking dla psów – czym jest i gdzie można go znaleźć?
Kochasz swojego psa, jednak nie możesz zabierać go wszędzie ze sobą przez zakaz wprowadzania zwierząt do sklepów czy urzędów?
Strefa wypoczynkowa w ogrodzie – leżak, a może hamak?
Choć kalendarz jeszcze na to nie wskazuje, to dobry moment na rozeznanie mebli wypoczynkowych do ogrodu. Możliwości i rozwiązań jest wiele, trzeba tylko wiedzieć, czego szukać.
Zielona mała architektura miejska - korzyści dla środowiska
Poznaj zalety i wpływ zielonej małej architektury miejskiej na środowisko. Dowiedz się jak zielona mała architektura może poprawić jakość życia mieszkańców miasta.
Mała architektura miejska dla osób niepełnosprawnych - dostępność i funkcjonalność
Pozytywny wpływ na jakość życia osób niepełnosprawnych - zobacz, jak może wyglądać mała architektura miejska dostosowana do potrzeb niepełnosprawnych.
Top 10 najpiękniejszych przykładów małej architektury miejskiej na świecie
Odkryj najpiękniejsze przykłady małej architektury miejskiej z całego świata. Od fontann i miejskich ogrodów po mosty i ławki - oto nasza lista top 10 najciekawszych projektów.
Mała architektura miejska a rewitalizacja przestrzeni miejskich
Odkryj, jak mała architektura miejska może pomóc w rewitalizacji przestrzeni miejskich. Przyjrzyjmy się przykładom z całego świata i poznajmy porady, jak wdrożyć te rozwiązania w swoim mieście.
Czym charakteryzują się nowoczesne ławki parkowe?
Zobacz, czym charakteryzują się nowoczesne ławki parkowe. Poznaj ich zalety oraz główne zastosowania. Dowiedz się, gdzie kupić nowoczesne ławki parkowe.
Jak konserwować drewniane ławki?
Jak konserwować drewniane ławki? Poznaj skuteczne metody na konserwację oraz renowację ławek miejskich i parkowych. Zobacz jak je zabezpieczyć przed deszczem i śniegiem.
Co to jest mała architektura parkowa?
Czym jest mała architektura parkowa oraz jakie są jej główne zalety? Zobacz elementy małej architektury miejskiej oraz informacje gdzie ją zakupić!
Pokazano 1 - 15 z 98 (1 strona)