Jak dobrze zagospodarować przestrzeń miejską?
Postępująca urbanizacja sprawia, że władze miast coraz więcej uwagi poświęcają na odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni miejskiej. Wiek XX koncentrował się wokół samochodów, dziś powraca się do odczuć i potrzeb mieszkańców. Czym jest przestrzeń miejska i jak ją dobrze zagospodarować?
Czym się kierować przy wyborze mebli miejskich?
Producentów mebli miejskich z roku na rok przybywa. Ich oferta staje się coraz bardziej atrakcyjna i kusząca nie tylko ceną, ale również nietypowymi, nowoczesnymi rozwiązaniami. Czym się kierować przy wyborze wykonawcy mebli miejskich?
Co wrzucać do pojemnika na odpady biodegradowalne?
Segregacja śmieci to nie tylko nasz obowiązek – to krok do lepszego jutra, w którym nie utoniemy pod tysiącami ton nieprzetworzonego plastiku.
Gdzie wyrzucać odpady zielone, czyli skoszoną trawę i liście?
Zastanawiasz się, czym są odpady zielone i w jaki sposób możesz się ich legalnie pozbyć ze swojego ogródka?
Świadomość ekologiczna, a prawidłowa segregacja odpadów
Czym tak naprawdę jest ekologia? Jaki jest Twój punkt widzenia na działania podejmowane w celu poprawy stanu naszego środowiska? Czy znasz zasady segregacji odpadów?
Gdzie wyrzucać zużyte filtry do wody?
Nie wiesz, gdzie wyrzucać zużyte filtry do wody? Odwiedź naszą stronę i przeczytaj artykuł, w którym przedstawiamy najważniejsze zasady segregacji śmieci.
Gdzie wyrzucać opakowania po kosmetykach? Segregacja artykułów kosmetycznych
Zastanawiasz się, gdzie wyrzucać opakowania po kosmetykach? Odwiedź naszą stronę i sprawdź, jak poprawnie segregować odpady kosmetyczne.
Gdzie wyrzucać zapalniczki? Najważniejsze zasady segregacji
Rzucasz palenie? Zacznij od wyrzucenia zapalniczki! Gdzie wyrzucić pustą zapalniczkę? Czy można wyrzucić zapalniczkę z gazem do pojemnika na odpady? Odpowiedzi szukaj w naszym artykule – zapraszamy do lektury!
Gdzie wyrzucić puszki po farbie? Zasady utylizacji
Kończysz remont i zastanawiasz się, gdzie można wyrzucić puszki po farbie? Albo co zrobić ze starą farbą i w jaki sposób prawidłowo zutylizować ten odpad? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w poniższym artykule. Zapraszamy do lektury!
Gdzie wyrzucić toner? Jak utylizować tusze?
Choć świadomość Polaków dotycząca segregacji śmieci i umieszczania ich we właściwych pojemnikach z roku na rok jest coraz większa, wiele osób wciąż nie zdaje sobie sprawy z tego, gdzie należy wyrzucać niektóre odpady.
Gdzie wyrzucić termometr rtęciowy? Poradnik
Jeszcze do niedawna termometry rtęciowe były powszechnie używane w polskich domach. Wynikało to przede wszystkim z braku odpowiedniej alternatywy dla rtęci oraz nieświadomości związanej z zagrożeniem, jakie niesie dla ludzkiego zdrowia i środowiska ta substancja.
Gdzie wyrzucić stare kable? Zasady segregacji odpadów
W Twojej szafie trzymasz kilometry kabli „na wszelki wypadek”? A może właśnie skończyłeś remont i nie wiesz, co zrobić z resztkami przewodów? Sprawdź wraz z nami, gdzie wyrzucić stare kable oraz zużyty sprzęt elektroniczny. Poznaj zasady segregowania odpadów w postaci kabli oraz przewodów.
Co zrobić ze zużytymi oponami? Gdzie oddać stare ogumienie?
Zastanawiasz się, co zrobić ze zużytymi oponami samochodowymi? Czy można je wyrzucić do zwykłego kontenera na odpady zmieszane? Gdzie oddać stare ogumienie? Na czym polega recykling opon? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w naszym artykule. Sprawdź, co zrobić ze zużytymi oponami i pozbądź się problemu zgodnie z prawem i w sposób przyjazny środowisku.
Zbędne lub przeterminowane leki – gdzie wyrzucać?
Do przydomowych apteczek zaglądamy tylko w razie konieczności – gdy dojdzie do urazu, stłuczenia itp. Zapominamy, aby regularnie przeglądać i uzupełniać ich zawartość, a przede wszystkim pozbywać się leków przeterminowanych. Czy wiesz, gdzie wyrzucać leki zbędne lub po terminie?
Gdzie wyrzucać płyty CD i DVD? Zasady segregacji
Segregacja odpadów staje się coraz bardziej powszechna. Świadomie podchodzimy do kwestii związanych z ochroną środowiska oraz recyklingiem.
Pokazano 1 - 15 z 74 (1 strona)