Filtruj

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 125,00 zł - 792,00 zł

Aktywne filtry

Zabezpieczające odbojnice przemysłowe 

Oferujemy barierki techniczne czyli produkty przemysłowe zabezpieczające magazyny, hale produkcyjne, parkingi, naroża regałów, filary, ściany, maszyny i urządzenia przed uszkodzeniami mechanicznymi przez wózki widłowe lub inne maszyny, czy też ciężki sprzęt. Do wyboru odbojniki przemysłowe z grubej rury: narożne, liniowesłupkowe, U-2, U-3U-4 w rozmaitych wzorach i modyfikacjach. Dostępne są odboje stalowe, w wersji ocynkowanej i ocynkowanej malowanej.

Stalowe odboje przemysłowe wysokiej jakości

Nasze produkty wyróżniają się solidną konstrukcją i estetycznym wykonaniem. Istnieje możliwość zamówienia niestandardowych odbojnic pod wymiar. Zaletą zabezpieczeń stalowych jest fakt że nie przenoszą siły uderzenia, zapewniając skuteczną ochronę poszczególnych urządzeń i budynków.

Odbojnice parkingowe - producent Krosstech

Odbojnice przemysłowe znajdują również zastosowanie na parkingach oraz w garażach podziemnych. Odboje parkingowe montuje się bezpośrednio do podłoża poprzez wbetonowanie lub przykręcenie. Wszystkie odbojniki do garażu oraz inne produkty spełniają wymogi i normy BHP.

W naszej ofercie znajdziesz też ławki z oparciemboksy garażowe i blokady parkingowe.