Filtruj

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 150,00 zł - 2 662,00 zł

szerokość stojaka/wieszaka:

szerokość stojaka/wieszaka:

Aktywne filtry

Wieszaki na narty sprawdzą się równie dobrze w użytku domowym, jak też komercyjnym. Mają szeroki obszar zastosowania ze względu na swoje praktyczne cechy. Stojak na narty ma za zadanie zachować zarówno porządek, jak też zabezpieczyć sprzęt przed ewentualnym uszkodzeniem. Służy do jego przechowywania w warunkach domowych i prezentacji w warunkach komercyjnych. W naszej ofercie znajdują się uchwyty na narty w kilku wariantach, wielkościach, jak też z różnymi systemami montażu. Dzięki temu, możliwy jest wybór odpowiedniego stojaka na narty zarówno do dużej wypożyczalni sprzętu zimowego, jak i niewielkiego prywatnego garażu.

Garaż nie tylko na samochód. Uchwyty na narty do garażu 

Garaż to miejsce, którego głównym przeznaczeniem jest przechowywanie samochodu. W celu maksymalnego wykorzystania jego przestrzeni zazwyczaj poszerza się jego przeznaczenie. Można w nim przechowywać też sprzęt sportowy. Do małych pomieszczeń polecamy uchwyty na narty do garażu z montażem ściennym. Dzięki temu zaoszczędzisz dużo miejsca. Nasze stojaki przeznaczone są na kilka par nart, co pozwoli Ci przechowywać sprzęt dla całej rodziny. Jeżeli Twój garaż jest większy, możesz postawić na wolnostojące stojaki na narty czy snowboard.

Jaki stojak na narty / snowboard do sklepu i wypożyczalni?

Zarówno w wypożyczalni, jak i w sklepie sportowym, stojaków na narty potrzebujemy więcej niż w domowych warunkach. Znajdziesz u nas m.in. ekspozycyjne stojaki na narty o efektownym kształcie, które umożliwią Ci zaprezentowanie swojej oferty produktowej w sklepie. Warto jest zdecydować się na modele wieszaków czy uchwytów wyposażone dodatkowo w zabezpieczenie przeciw kradzieży. Podobne opcje polecamy do wypożyczalni narciarskiej. W niej swoje zastosowanie znalazły również wieszaki na narty mocowane do ściany. Wszystkie uchwyty na snowboard wykonane są z wytrzymałych materiałów, gwarantując solidność konstrukcji. Zobacz również: stojaki na opony