Filtruj

Filtruj według

Cena

Cena

  • 3 485,00 zł - 8 500,00 zł

pojemność wsadu:

pojemność wsadu:

ilość pojemników (wsadów)

ilość pojemników (wsadów)

Aktywne filtry

Jak zabudować kosze na śmieci?

Architektura miejska zmienia oblicze. Kiedyś do estetyki nie przywiązywano aż takiej uwagi. Teraz elementy małej architektury mają być nie tylko praktyczne, ale również spełniać funkcję dekoracyjną, ewentualnie maskującą nieestetyczne elementy. Zabudowa kosza na śmieci świetnie zaprezentuje się w Twoim mieście czy nawet przydomowym ogródku, przykrywając pojemniki na odpady.

Jak wybrać najlepszą zabudowę do kosza na śmieci?

Zabudowa do kosza na śmieci pełni tak naprawdę dwie funkcje jednocześnie. Po pierwsze, ma maskować nieestetyczne pojemniki na odpady, które zwykle odbiegają od otoczenia – zwłaszcza w przypadku gospodarstw domowych deklarujących segregację odpadów. Wówczas pod domem stoją 3, niekiedy 4 pojemniki o różnych kolorach nie współgrających z zagospodarowaniem terenu.

Druga funkcja, mniej oczywista – ochrona przed niechcianymi „gośćmi”. Umieszczenie pojemników w zabudowie skutecznie zabezpieczy Twoje odpady przed szkodnikami, gryzoniami, gołębiami. Zabudowa śmietnika także uniemożliwia bezdomnym rozrzucanie śmieci wokół kosza.

Najlepsza osłona kosza na odpady powinna być trwała, estetyczna i bezpieczna. A przede wszystkim wygodna w użytkowaniu. Dobrze też jest wybrać wariant współgrający stylistycznie z otoczeniem.

Z czego zbudowane są obudowy koszy na śmieci?

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości zabudowy koszy dostępne w wersjach obsługujących typowe domowe pojemniki na odpady (120 lub 240 litrów) oraz kontenery (1100 litrów).

Proponujemy zabudowy do koszy wykonane z blachy (stal nierdzewna, stal ocynkowana i malowana), które są wytrzymałe i eleganckie jednocześnie, do tego łatwe w utrzymaniu czystości. A także warianty mieszane, do których produkcji używamy blachy oraz drewna (z drzew iglastych). Zabudowy otwierane od góry i z przodu, co ułatwia późniejsze wystawianie pełnych kontenerów.

Ceny zabudowy do kosza na śmieci

Zabudowa na kosze na śmieci, w zależności od materiału wykonania, pojemności oraz ilości zakrywanych pojemników, to koszt rzędu od 3500 zł do nawet 7800 zł. Wszystkie oferowane przez nas zabudowy śmietników są wykonane z wysokiej jakości materiałów i utrzymane w nowoczesnej stylistyce, sprawdzą się także w gospodarstwach tradycyjnych. Zabudowy pojemników na śmieci świetnie komponują się z architekturą miejską, nadając jej elegancję i styl.