Filtruj

Aktywne filtry

Śmietniki umieszczone zarówno na osiedlach, jak i przy budynkach firm czy innych obiektów typu szkoły czy urzędy, mogą być rozmieszczone na kilka sposobów. Można zdecydować się po prostu na estetyczne kosze do segregacji śmieci lub dodatkowo zdecydować się na zabudowy śmietnikowe i kontenerowe. To doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie estetyczne rozwiązania.

Osłony na kosze na śmieci

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wiele osób może szukać rozwiązania na to, jak zamaskować pojemniki na śmieci przy swoich domach czy innych budynkach. Tutaj sposobów jest wiele, jednak jednym z najprostszych i najlepszych jest zdecydowanie się na obudowy śmietników, dzięki którym kontenery na odpady będą pozostawały niewidoczne na pierwszy rzut oka. Oferowane przez nas modele osłon na śmietniki zostały stworzone z myślą o tym, by dobrze prezentowały się w przestrzeni miejskiej czy ogrodowej. Sprawdź, która zabudowa koszy na śmieci najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku!

Zabudowy śmietników

W naszej ofercie mamy kilka rodzajów osłon na kosze na śmieci. Dostępne są pojedyncze zabudowy śmietników, idealne dla jednomodułowych pojemników na odpady, a także zabudowy na kosze trzymodułowe oraz dwu- i czteromodułowe. Dostępne są różne rozmiary, a także różne rozwiązania estetyczne. Poszczególne modele obudów i osłon na kontenery są wykonane albo z samej stali, albo zawierają także elementy wykonane z drewna. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań służymy naszą pomocą. Chętnie doradzimy Ci w podjęciu decyzji co do wyboru odpowiedniej zabudowy koszy na śmieci i kontenerów. Zapraszamy do kontaktu!