Aktywne filtry

Wieszaki rowerowe marki Krosstech

W tej kategorii znajdują się wieszaki na rowery męskie i damskie do garażu, piwnic, sklepów, serwisów i rowerowni. W ofercie wieszaki rowerowe ścienne i sufitowe; jednostanowiskowe i kilkustanowiskowe w wersji Clif, kompatybilne z pedałami SPD, z dwoma niezależnymi ramionami, ring, z koluchem i wiele innych. Każdy wieszak rowerowy wykonany został w oparciu o sprawdzoną technologię, gwarantującą wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz pozwala na wygodne i bezpieczne  przechowywanie jednośladu. Wieszak rowerowy to niezwykle funkcjonalne wyposażenie garażu.

Wieszaki na rowery - jak wygląda produkcja?

Do produkcji wieszaków rowerowych wykorzystujemy najwyższej jakości stal nierdzewną, ocynkowaną oraz malowaną proszkowo na kolor czarny, szary, zielony i wiele innych z palety RAL. Pozwala to na użytkowanie wieszaków rowerowych w każdych warunkach wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Proponujemy uchwyty na rower przeznaczone do małych i dużych przestrzeni.  W zależności od sposobu montażu posiadamy następujące modele wieszaków rowerowych: ścienne nawet na 9 rowerów, koła i opony z możliwością modułowej rozbudowy.

Praktyczne uchwyty rowerowe

Jako bezpośredni producent uchwytów rowerowych staramy się sprostać najbardziej wygórowanym oczekiwaniom naszych Klientów. Posiadamy modele uchwytów rowerowych wyposażone w regulowane i składane uchwyty na rower, które po złożeniu nie zajmują wolnej przestrzeni pomieszczenia. Dzięki gumowym osłonom ochronnym, zamontowanym na końcach wieszaków rowerowych, niwelujemy możliwość uszkodzenia mechanicznego ramy i obręczy. Wszystkie haki na rowery posiadają Świadectwo Jakości Produktu, które wystawiamy na życzenie Klienta.