Filtruj

Filtruj według

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Stojaki na drewno pozwolą zachować ład i porządek w garażu

Półki na drewno to nie tylko praktyczny sposób przechowywania drewna opałowego, ale także ciekawy element wystroju wnętrza i funkcjonalny dodatek zestawu kominkowego. Stojaki do drewna od Krosstech pozwalają zachować porządek w składowaniu opału. Dostępne modele wykonane są ze stali i posiadają ocynkowaną powłokę.

Praktyczne półki na drewno ze stali ocynkowanej 

Stojaki na drewno mają różne wielkości, dzięki czemu można je z łatwością dostosować do indywidualnych potrzeb oraz wolnej przestrzeni, jaką dysponujemy. Świetnie sprawdzają się jako element dekoracyjny przy domowym kominku, do przechowywania opału w piwnicy czy garażu, a także na zewnątrz, np. w ogrodzie do drewna potrzebnego m.in. do ogniska. Mają więc bardzo szerokie zastosowanie. Półki na drewno wykonane są ze stali ocynkowanej, co pozwoliło skutecznie zabezpieczyć ich powierzchnię przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Zabezpieczono je w ten sposób również przed uszkodzeniami mechanicznymi, skutkami przypadkowego uderzenia. Cechują się bardzo prostą, ale przemyślaną konstrukcją. 

Stalowe stojaki na drewno przy kominku idealnie komponują się z wnętrzem urządzonym w stylu industrialnym, czyli nawiązującym do pofabrycznych pomieszczeń z minionej epoki. Jest to uwarunkowane ich surowym designem, za co odpowiadają stal i minimalistyczna forma. Stojaki różnią się od klasycznych modeli, które bardzo często przybierają czarne kolory, są wykonane przy pomocy łączenia różnych materiałów, w tym drewna i tworzywa sztucznego. To propozycja dla osób ceniących sobie prostotę, minimalizm i funkcjonalność. Półki na drewno są niezwykle pojemne, co jest ich kolejną, bardzo ważną zaletą. 

W naszej ofercie znajdziesz też szafy garażoweregały na opony i inne wyposażenie do garażu.