Filtruj

Filtruj według

Cena

Cena

  • 112,00 zł - 274,00 zł

szerokość stojaka/wieszaka:

szerokość stojaka/wieszaka:

Aktywne filtry

Prowadzisz warsztat samochodowy, wulkanizacyjny lub sklep z częściami i oponami? Lubisz porządek w prywatnym garażu i musisz mieć poukładane wszystkie komponenty? W takim razie stojaki na opony są doskonałym wyposażeniem, które powinno znaleźć się w Twoim obiekcie. Przygotowaliśmy w tej kategorii zarówno regały, jak i wieszaki na opony. Są one w stanie pomieścić od 4, do 12 opon. Dzięki temu nasze regały na opony doskonale sprawdzą się zarówno do zastosowań firmowych, jak i prywatnych. Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia, co zespół naszych specjalistów przygotował z myślą o potrzebach najbardziej wymagających klientów i użytkowników.

Regały na opony kontra wieszaki – komfort użytkowania

Co sprawdzi się najlepiej w Waszym warsztacie lub garażu? Wszystko zależy od ilości wolnego miejsca i zestawów, które będziecie przechowywać. Jeśli nie dysponujecie dużą ilością miejsca, warto wykorzystać każdy centymetr swojej przestrzeni. Wieszak na opony będzie doskonałą inwestycją, która zagwarantuje satysfakcję. Możecie pod nim umieścić szafki z narzędziami lub pozostałe elementy wyposażenia. Wyeksploatujecie w ten sposób swoje możliwości maksymalny w sposób, bardziej efektywnie niż podczas używania regału na opony. Jeżeli jednak dysponujecie większą ilością opon lub kół, stojak na opony mieszczący 3 komplety, powinien pozwolić na wygodną segregację i bezpieczne przechowywanie wszystkich komponentów.

Najwyższa jakość stojaków na opony w super cenach

Każdy regał na opony, stojak i wieszak oferowany w naszym sklepie przechodzi specjalistyczne testy. Selekcjonujemy asortyment przed dostarczeniem go klientów, by mieć pewność, że nie tylko zapewnimy wieloletnią wytrzymałość i niezawodność, ale również bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki doświadczeniu naszych specjalistów udało nam się połączyć perfekcyjnie zaprojektowane i wykonane konstrukcje z atrakcyjnymi cenami. A może interesuje Cię mała architektura? Sprawdź nasze ławki parkowe, gabloty ogłoszeniowe i wiele innych!