Aktywne filtry

Wiata na śmieci

Posiadamy w ofercie wiaty śmietnikowe oraz zabudowy na kosze do segregacji. Wiata na śmieci to świetny sposób na zamaskowanie koszy na odpady, dzięki czemu Twoja okolica zyskuje na estetyce.

Nasze wiaty na śmieci polecamy zarówno właścicielom domów jednorodzinnych, jak i mieszkańcom wspólnot mieszkaniowych, którym zależy na utrzymaniu dzielnicy w czystości.

Wiata śmietnikowa nie musi budzić obrzydzenia czy odstraszać wyglądem. Nasze boksy śmietnikowe są wykonane z wysokiej jakości stali, którą świetnie uzupełniają estetyczne i kolorowe dodatki. Możesz wybierać spośród wiat dwukolorowych, czy wielomateriałowych (np. nowoczesne połączenie stali z drewnem).

Jeśli nie możesz pozwolić sobie na zakup zabudowy na kosze do segregacji, postaw na małą wiatę śmietnikową – to rozwiązanie praktyczne i zajmujące mniej miejsca.

Wiata na kosze na śmieci

Zastanawiasz się, która wiata na kosze na śmieci będzie dla Ciebie najlepsza? Na który wariant się zdecydować? Małe wiaty sprawdzą się w miejscach, gdzie właściciele domów generują niewielkie ilości odpadów – w takich wypadkach zwykle wystarcza pojedyncza wiata na kosz na śmieci (np. na odpady zmieszane).

Właściciele większych posesji czy mieszkańcy wspólnot mieszkaniowych powinni rozważyć zakup wiaty na kubły na śmieci, która będzie zamykana na klucz – pozwoli to uniknąć „podrzucania” śmieci przez osoby trzecie lub chronić odpady przed np. zwierzętami. Wiata na pojemniki na śmieci może przy tym być wykonana jedynie ze stali lub z estetycznego połączenia stali z drewnem. Ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie różnych kolorów farby dla podkreślenia rodzajów pojemników na śmieci znajdujących się w konkretnym miejscu pod zabudową.

Wiaty i zabudowy koszy na śmieci – producent Krosstech

Jesteśmy producentem wiat śmietnikowych i altan na śmieci w Polsce – w naszej ofercie posiadamy różne modele o zróżnicowanej pojemności i kolorystyce, od pojedynczych wiat po rozbudowane zabudowy na kubły na śmieci. Wierzymy, że altana śmietnikowa przy domu nie musi odstraszać czy wzbudzać negatywnych skojarzeń. Nowoczesne zabudowy śmietnikowe mogą z powodzeniem cieszyć oko i pozytywnie wpływać na wystrój najbliższego otoczenia.

Altany śmietnikowe - polski producent

Wiata na śmieci przy domu zdecydowanie bardziej przypadnie do gustu Twoim sąsiadom niż bezpośredni widok na pełne kontenery oczekujące na odbiór. Jako producent altany śmietnikowej oferujemy naszym Klientom rozwiązania praktyczne, nowoczesne i designerskie. Kolorowa zabudowa śmietnikowa w formie altany na śmieci z pewnością przykuje spojrzenia, jednocześnie podkreślając, że ich właściciel dba o odpowiednią segregację odpadów.