Kategorie
Filtruj

Filtruj według

Cena

Cena

  • 850,00 zł - 11 990,00 zł

pojemność wsadu:

pojemność wsadu:

ilość pojemników (wsadów)

ilość pojemników (wsadów)

rodzaj

rodzaj

popielnica

popielnica

opróżnianie kosza

opróżnianie kosza

wrzut kosza

wrzut kosza

system bezdotykowy

system bezdotykowy

20 produktów

Pokazano 1-20 z 175 pozycji

Aktywne filtry

Kosze do segregacji śmieci oznaczone kolorystycznie

Proponujemy bezdotykowe pojemniki do segregacji śmieci o pojemności od 40l do 120l i różnej głębokości i szerokości wyposażone w duże otwory wrzutowe. W ofercie kosze na śmieci ze stali nierdzewnej, ocynkowanej lub malowanej stworzone do zewnętrznej segregacji śmieci. Kosze do segregacji odpadów posiadają oznaczenia kolorystyczne:  szkło - zielone, plastik - żółte, makulatura - niebieskie i inne odpady komunalne - czarne. W ofercie także kosze na śmieci do segregacji ze ściankami z drewna sosnowego. Polecamy modele w różnych kolorach i wzorach z jednym, trzema lub czterema pojemnikami do segregacji odpadów. Na zlecenie wykonujemy tanie pojemniki do segregacji z dowolną liczbą modułów. Dzięki nim można sortować odpady na ulicy, w parku, przy biurze, restauracjach, dworcach i innych miejscach.

Producent koszy na śmieci do segregacji

Jako bezpośredni producent dbamy o najwyższą jakość, estetykę wykonania i bezpieczeństwo użytkowania oraz zapewniamy duży wybór kolorów wg palety RAL. Wszystkie nasze kosze do segregacji zewnętrzne spełniają wymagania norm polskich i Unii Europejskiej. Po wejściu w życie ustawy śmieciowej segregacja odpadów, pozwala na zmniejszenie opłat za ich wywóz, opłaty są niższe niż za wywóz śmieci niesortowanych, dodatkowo dbamy o środowisko.

W naszej ofercie znajdziesz też kosze parkowekosze na psie odchody i ławki miejskie.

Kosze na śmieci zewnętrzne

Nasze kosze do segregacji odznaczają się nowoczesnym wyglądem, który współgra z małą architekturą miejską. Jako bezpośredni producent oferujemy modułowe kosze do segregacji śmieci, dostępne w wariantach od 1 do 5 pojemników na odpady segregowane. W zależności od wybranego wariantu, konstrukcja może być wyposażona również w popielnicę, co jest przydatnym rozwiązaniem w przypadku pojemników na odpady umieszczanych na zewnątrz (np. w pobliżu przystanków).

Kosze na śmieci do segregacji dostępne w wersji jednokolorowej (z opisami na pojemnikach do segregacji śmieci) bądź wielokolorowej (każdy pojemnik do segregacji odpadów w charakterystycznym kolorze: zielony na szkło, niebieski – makulaturę, żółty – metal i plastik, czarny – odpady zmieszane oraz brązowy – bioodpady).

Kosz do segregacji śmieci nie musi być nudny i pozbawiony stylu. Sprawdź nasze kosze na śmieci zewnętrzne i przekonaj się na własne oczy!

Pojemniki do segregacji odpadów

Jako producent koszy na śmieci posiadamy w ofercie wysokiej jakości, nowoczesne pojemniki do segregacji odpadów. Nasze kosze do segregacji śmieci oferowane są w wersji modułowej, dostępnej od 1 do aż 5 pojemników na śmieci segregowane – kolorystyka poszczególnych segmentów została dobrana zgodnie ze standardami określonymi przez Ministra Środowiska.

Pojemniki do segregacji pomagają zachować czystość na ulicach miast i w parkach oraz miejscach użyteczności publicznej. Wraz z wejściem norm Unii Europejskiej w zakresie postępowania z odpadami, wprowadziliśmy ułatwiające sortowanie śmieci pojemniki na odpady segregowane.

Nasze kosze do segregacji śmieci odznaczają się dużą wytrzymałością oraz odpornością na działanie warunków atmosferycznych. W trosce o zachowanie maksymalnej higieny podczas segregacji, nasze pojemniki są dostępne również w wersji bezdotykowej – w postaci dużego otworu. Pojemnik na segregację śmieci nie musi być szpetny i nijaki – zobacz naszą ofertę i przekonaj się o tym!