Aktywne filtry

Kosze do segregacji śmieci oznaczone kolorystycznie

Proponujemy bezdotykowe pojemniki do segregacji śmieci o pojemności od 40l do 120l i różnej głębokości i szerokości wyposażone w duże otwory wrzutowe. W ofercie kosze na śmieci ze stali nierdzewnej, ocynkowanej lub malowanej stworzone do zewnętrznej segregacji śmieci. Kosze do segregacji odpadów posiadają oznaczenia kolorystyczne:  szkło - zielone, plastik - żółte, makulatura - niebieskie i inne odpady komunalne - czarne. W ofercie także kosze na śmieci do segregacji ze ścianami z drewna sosnowego. Polecamy modele w różnych kolorach i wzorach z jednym, trzema lub czterema pojemnikami do segregacji odpadów. Na zlecenie wykonujemy tanie pojemniki do segregacji z dowolną liczbą modułów. Dzięki nim można sortować odpady na ulicy, w parku, przy biurze, restauracjach, dworcach i innych miejscach.

Producent koszy na śmieci do segregacji

Jako bezpośredni producent dbamy o najwyższą jakość, estetykę wykonania i bezpieczeństwo użytkowania oraz zapewniamy duży wybór kolorów wg palety RAL. Wszystkie nasze kosze do segregacji zewnętrzne i śmietniki spełniają wymagania norm polskich i Unii Europejskiej. Po wejściu w życie ustawy śmieciowej segregacja odpadów, pozwala na zmniejszenie opłat za ich wywóz, opłaty są niższe niż za wywóz śmieci nieposortowanych, dodatkowo dbamy o środowisko.

W naszej ofercie znajdziesz też kosze parkowekosze na psie odchody i ławki miejskie.

Śmietniki i kosze na śmieci zewnętrzne

Nasze kosze do segregacji odznaczają się nowoczesnym wyglądem, który współgra z małą architekturą miejską. Jako bezpośredni producent oferujemy modułowe kosze do segregacji śmieci, dostępne w wariantach od 1 do 5 pojemników na odpady segregowane. W zależności od wybranego wariantu, konstrukcja śmietnika może być wyposażona również w popielnicę, co jest przydatnym rozwiązaniem w przypadku pojemników na odpady umieszczanych na zewnątrz (np. w pobliżu przystanków).

Kosze na śmieci do segregacji dostępne w wersji jednokolorowej (z opisami na pojemnikach do segregacji śmieci) bądź wielokolorowej (każdy pojemnik do segregacji odpadów w charakterystycznym kolorze: zielony na szkło, niebieski – makulaturę, żółty – metal i plastik, czarny – odpady zmieszane oraz brązowy – bioodpady).

Kosz do segregacji śmieci nie musi być nudny i pozbawiony stylu. Sprawdź nasze kosze na śmieci zewnętrzne i przekonaj się na własne oczy!

Pojemniki do segregacji odpadów

Jako producent koszy na śmieci posiadamy w ofercie wysokiej jakości, nowoczesne pojemniki do segregacji odpadów. Nasze kosze do segregacji śmieci oferowane są w wersji modułowej, dostępnej od 1 do aż 5 pojemników na śmieci segregowane – kolorystyka poszczególnych segmentów została dobrana zgodnie ze standardami określonymi przez Ministra Środowiska.

Pojemniki do segregacji pomagają zachować czystość na ulicach miast i w parkach oraz miejscach użyteczności publicznej. Wraz z wejściem norm Unii Europejskiej w zakresie postępowania z odpadami, wprowadziliśmy ułatwiające sortowanie śmieci pojemniki na odpady segregowane.

Nasze kosze na śmieci do kuchni odznaczają się dużą wytrzymałością oraz odpornością na działanie warunków atmosferycznych. W trosce o zachowanie maksymalnej higieny podczas segregacji, nasze śmietniki do segregacji śmieci są dostępne również w wersji bezdotykowej – w postaci dużego otworu. Pojemnik na segregację śmieci nie musi być szpetny i nijaki – zobacz naszą ofertę i przekonaj się o tym!

FAQ

1.Jakie są kolory koszy do segregacji śmieci?

Kolory koszy do segregacji śmieci mogą się różnić w zależności od systemu segregacji, jednak najczęściej stosowane są następujące kolory:

  • Zielony: na szkło
  • Żółty: na plastik i metal
  • Niebieski: na makulaturę
  • Czarny: na odpady zmieszane
  • Brązowy: na bioodpady

Dodatkowo, mogą występować inne kolory lub oznaczenia w zależności od specyfiki segregacji odpadów w danym regionie lub instytucji.

2. Ile kosztuje kosz do segregacji śmieci?

Koszt kosza do segregacji śmieci zależy od wielu czynników, takich jak jego pojemność, materiał wykonania, design, producent oraz dodatkowe funkcje. Ceny mogą się różnić w zależności od specyfikacji i jakości wykonania. Kosz do segregacji śmieci może kosztować od kilkudziesięciu do kilkuset złotych za sztukę.

3. Jak zrobić kosz do segregacji śmieci?

Kosz do segregacji śmieci można wykonać samodzielnie lub zakupić gotowy produkt od producenta. Jeśli chcesz wykonać kosz samodzielnie, będziesz potrzebować odpowiednich materiałów, takich jak drewno, metal lub plastik, oraz narzędzi do obróbki i montażu. Istnieje wiele instrukcji i poradników dostępnych online, które mogą pomóc w wykonaniu własnego kosza do segregacji śmieci.

4. Jak zasłonić kosze na śmieci?

Kosze na śmieci można zasłonić na różne sposoby, w zależności od indywidualnych preferencji oraz miejsca ich umieszczenia. Można wykorzystać specjalne pokrywy, osłony, obudowy lub osadzić kosze w specjalnych szafkach lub obudowach. Istnieją także kosze do segregacji śmieci z automatycznymi pokrywami lub mechanicznymi mechanizmami zamykającymi.

5. Jak prawidłowo segregować śmieci w domu?

Prawidłowa segregacja śmieci w domu polega na podziale odpadów na poszczególne frakcje według ich rodzaju, takich jak szkło, plastik, papier, metal, bioodpady itp. Należy używać odpowiednich pojemników lub worków na odpady oraz stosować się do lokalnych przepisów i zaleceń dotyczących segregacji odpadów. Ważne jest także mycie i sortowanie odpadów przed ich wyrzuceniem do odpowiednich pojemników.

6. Ile pojemników do segregacji śmieci?

Liczba pojemników do segregacji śmieci może być dostosowana do indywidualnych potrzeb i preferencji, jednakże zazwyczaj stosuje się segregację na:

  • Szkło
  • Plastik i metal
  • Makulatura
  • Odpady zmieszane
  • Bioodpady

W zależności od potrzeb można również wprowadzić dodatkowe pojemniki na inne rodzaje odpadów, takie jak baterie, zużyty sprzęt elektroniczny czy opakowania wielomateriałowe.