Kategorie
Filtruj

Filtruj według

Cena

Cena

  • 600,00 zł - 8 500,00 zł

pojemność wsadu:

pojemność wsadu:

ilość pojemników (wsadów)

ilość pojemników (wsadów)

rodzaj

rodzaj

popielnica

popielnica

opróżnianie kosza

opróżnianie kosza

wrzut kosza

wrzut kosza

system bezdotykowy

system bezdotykowy

Aktywne filtry

Kosze do segregacji śmieci oznaczone kolorystycznie

Proponujemy bezdotykowe pojemniki do segregacji śmieci o pojemności od 40l do 120l i różnej głębokości i szerokości wyposażone w duże otwory wrzutowe. W ofercie kosze na śmieci ze stali nierdzewnej, ocynkowanej lub malowanej stworzone do zewnętrznej segregacji śmieci. Kosze do segregacji odpadów posiadają oznaczenia kolorystyczne:  szkło - zielone, plastik - żółte, makulatura - niebieskie i inne odpady komunalne - czarne. W ofercie także kosze na śmieci do segregacji ze ścianami z drewna sosnowego. Polecamy modele w różnych kolorach i wzorach z jednym, trzema lub czterema pojemnikami do segregacji odpadów. Na zlecenie wykonujemy tanie pojemniki do segregacji z dowolną liczbą modułów. Dzięki nim można sortować odpady na ulicy, w parku, przy biurze, restauracjach, dworcach i innych miejscach.

Producent koszy na śmieci do segregacji

Jako bezpośredni producent dbamy o najwyższą jakość, estetykę wykonania i bezpieczeństwo użytkowania oraz zapewniamy duży wybór kolorów wg palety RAL. Wszystkie nasze kosze do segregacji zewnętrzne i śmietniki spełniają wymagania norm polskich i Unii Europejskiej. Po wejściu w życie ustawy śmieciowej segregacja odpadów, pozwala na zmniejszenie opłat za ich wywóz, opłaty są niższe niż za wywóz śmieci nieposortowanych, dodatkowo dbamy o środowisko.

W naszej ofercie znajdziesz też kosze parkowekosze na psie odchody i ławki miejskie.

Kosze na śmieci zewnętrzne

Nasze kosze do segregacji odznaczają się nowoczesnym wyglądem, który współgra z małą architekturą miejską. Jako bezpośredni producent oferujemy modułowe kosze do segregacji śmieci, dostępne w wariantach od 1 do 5 pojemników na odpady segregowane. W zależności od wybranego wariantu, konstrukcja śmietnika może być wyposażona również w popielnicę, co jest przydatnym rozwiązaniem w przypadku pojemników na odpady umieszczanych na zewnątrz (np. w pobliżu przystanków).

Kosze na śmieci do segregacji dostępne w wersji jednokolorowej (z opisami na pojemnikach do segregacji śmieci) bądź wielokolorowej (każdy pojemnik do segregacji odpadów w charakterystycznym kolorze: zielony na szkło, niebieski – makulaturę, żółty – metal i plastik, czarny – odpady zmieszane oraz brązowy – bioodpady).

Kosz do segregacji śmieci nie musi być nudny i pozbawiony stylu. Sprawdź nasze kosze na śmieci zewnętrzne i przekonaj się na własne oczy!

Pojemniki do segregacji odpadów

Jako producent koszy na śmieci posiadamy w ofercie wysokiej jakości, nowoczesne pojemniki do segregacji odpadów. Nasze kosze do segregacji śmieci oferowane są w wersji modułowej, dostępnej od 1 do aż 5 pojemników na śmieci segregowane – kolorystyka poszczególnych segmentów została dobrana zgodnie ze standardami określonymi przez Ministra Środowiska.

Pojemniki do segregacji pomagają zachować czystość na ulicach miast i w parkach oraz miejscach użyteczności publicznej. Wraz z wejściem norm Unii Europejskiej w zakresie postępowania z odpadami, wprowadziliśmy ułatwiające sortowanie śmieci pojemniki na odpady segregowane.

Nasze kosze do segregacji śmieci do domu odznaczają się dużą wytrzymałością oraz odpornością na działanie warunków atmosferycznych. W trosce o zachowanie maksymalnej higieny podczas segregacji, nasze pojemniki na śmieci są dostępne również w wersji bezdotykowej – w postaci dużego otworu. Pojemnik na segregację śmieci nie musi być szpetny i nijaki – zobacz naszą ofertę i przekonaj się o tym!