Filtruj

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 304,00 zł - 650,00 zł

Aktywne filtry

Zapory parkingowe odporne na warunki atmosferyczne

W ofercie blokady wykonane z najwyższej jakości stali ocynkowanej galwanicznie, malowanej i nierdzewnej zamykane na standardowy zamek zatrzaskowy lub kłódkę na klucz. Do wyboru blokady parkingowe typu słupek parkingowy składany lub stały, motyl, choinka, trójkąt, poziome, owalne, krzyżowe i inne. Wyposażone są w zaślepkę zabezpieczającą przed przedostaniem się zanieczyszczeń do zamka. Chronią one miejsce parkingowe uniemożliwiając postów niepożądanych pojazdów. Charakteryzują się łatwą obsługą, solidnym mocowaniem do podłoża, bezawaryjnością, a także stabilną konstrukcją.

Każda blokada parkingowa posiada elementy odblaskowe, dzięki czemu łatwo je dostrzec również w nocy. Wszystkie nasze zapory i słupki parkingowe malowane są wytrzymałą na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne farbą. Blokady parkingowe automatyczne znajdują zastosowanie na prywatnych posesjach, w firmach i instytucjach publicznych oraz wyznaczaniu miejsc parkingowych i rowerowych.

W naszej ofercie znajdziesz też słupki ochronne, szafki garażowe i ławki miejskie.

FAQ

1. Jak działa blokada parkingowa?

Blokada parkingowa jest urządzeniem fizycznym umieszczonym na miejscu parkingowym, uniemożliwiającym nieuprawnionym pojazdom wjazd na to miejsce. Najczęściej działają one poprzez blokowanie fizyczne dostępu do miejsca parkingowego poprzez podniesienie, opuszczenie lub blokadę ruchomą.

2. Ile kosztuje blokada parkingowa?

Koszt blokady parkingowej może zależeć od wielu czynników, takich jak jej rodzaj, materiał wykonania, marka oraz funkcje dodatkowe. Ceny mogą się różnić w zależności od producenta i sprzedawcy. Koszt może wynosić od kilkuset do kilku tysięcy złotych w zależności od modelu i specyfikacji.

3. Jak wybrać blokadę parkingową?

Przy wyborze blokady parkingowej warto wziąć pod uwagę kilka czynników, takich jak miejsce zastosowania, rodzaj pojazdów, które mają być chronione, oraz preferencje dotyczące funkcjonalności i wyglądu. Warto także zwrócić uwagę na jakość wykonania, trwałość oraz ewentualne dodatkowe funkcje, takie jak elementy odblaskowe czy zabezpieczenia przed uszkodzeniami mechanicznymi.

4. Kto montuje blokady parkingowe?

Montaż blokad parkingowych może być przeprowadzany przez specjalistyczne firmy zajmujące się usługami związanymi z systemami zabezpieczeń, np. firmy instalacyjne lub serwisy montażowe oferujące produkty z tej kategorii. Montaż może być również przeprowadzany przez właściciela posesji lub pracowników firmy, jeśli są odpowiednio wykwalifikowani i posiadają niezbędne narzędzia.

5. Ile kosztuje montaż blokady parkingowej?

Koszt montażu blokady parkingowej może się różnić w zależności od wielu czynników, takich jak rodzaj blokady, miejsce montażu, trudność instalacji oraz stawki usługodawcy. Może być to koszt stały lub uzależniony od liczby i złożoności prac montażowych. Przed przystąpieniem do montażu zaleca się uzyskanie wyceny od odpowiedniej firmy lub wykonawcy.