Aktywne filtry

Ławki parkowe żeliwne - nowoczesny design

Oferujemy ławki osiedlowe z nogami żeliwnymi, które są odporne na działanie czynników atmosferycznych oraz uszkodzenia mechaniczne, dzięki którym architektura ogrodowa zyska niepowtarzalnego uroku.
Żeliwno-drewniana konstrukcja gwarantuje solidność i trwałość produktu. Nogi żeliwne do ławek odlewane są z mocnego materiału - żeliwa szarego, następnie czyszczone i szlifowane oraz malowane na czarno metodą zanurzeniową lub proszkową.

Dlaczego warto wybrać żeliwne ławki ogrodowe?

Żeliwne ławki parkowe z oparciem są ciężkie i masywne, a jednocześnie niezwykle wytrzymałe i stabilne, co sprawia, że idealnie nadają się jako meble ogrodowe. Dostępne różne modele bez i z podłokietnikami o prostej lub dekoracyjnej formie z efektywnie wygiętymi podłokietnikami: ławka ogrodowa Królewska, Wiedeńska, Pomorska i z masywną podstawą.
 
Nasze żeliwne ławki posiadają siedzisko i oparcie z listw drewna świerkowego.
 
Ławka ogrodowa żeliwna będzie dopełnieniem mebli ogrodowych, sprawdzi się też jako żeliwna ławka parkowa lub żeliwna ławka miejska. Oferujemy długości ławki 180 cm lub 150 cm, różnej wysokości i głębokości siedziska. Wysoka jakość, atrakcyjna cena! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdziesz też ławki miejskie.