Filtruj

Filtruj według

Cena

Cena

  • 1 560,00 zł - 1 590,00 zł

materiał listew (siedzisko,oparcie)

materiał listew (siedzisko,oparcie)

Aktywne filtry

Ławka żeliwna ogrodowa i parkowa - nowoczesny design i solidna konstrukcja

Oferujemy ławki osiedlowe z nogami żeliwnymi, które są odporne na działanie czynników atmosferycznych oraz uszkodzenia mechaniczne, dzięki którym architektura ogrodowa zyska niepowtarzalnego uroku.

Dlaczego warto postawić na ławki żeliwne od producenta Krosstech?

Żeliwno-drewniana konstrukcja gwarantuje solidność i trwałość produktu. Nogi żeliwne do ławek odlewane są z mocnego materiału - żeliwa szarego, następnie czyszczone i szlifowane oraz malowane na czarno metodą zanurzeniową lub proszkową.

Dlaczego warto wybrać ławki żeliwne z oparciem do ogrodu

Żeliwne ławki parkowe i ogrodowe z oparciem są ciężkie i masywne, a jednocześnie niezwykle wytrzymałe i stabilne, co sprawia, że idealnie nadają się jako meble ogrodowe. Dostępne różne modele bez i z podłokietnikami o prostej lub dekoracyjnej formie z efektywnie wygiętymi podłokietnikami: ławka ogrodowa Królewska, Wiedeńska, Pomorska i z masywną podstawą.

Producent ławek żeliwnych. Nasze żeliwne ławki posiadają siedzisko i oparcie z listew drewna świerkowego!

Ławka ogrodowa żeliwna będzie dopełnieniem mebli ogrodowych, sprawdzi się też jako żeliwna ławka parkowa lub żeliwna ławka miejska. Oferujemy długości ławki 180 cm lub 150 cm, różnej wysokości i głębokości siedziska. Wysoka jakość, atrakcyjna cena! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdziesz też ławki miejskie.