Filtruj

Aktywne filtry

Wiaty na wózki sklepowe to element, w którym jakość wykonania jest najważniejsza. Muszą być wytrzymałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne, a jednocześnie powinny pasować do otoczenia.

Zamów metalowe wiaty sklepowe – producent Krosstech

Metalowe wiaty sklepowe na wózki, które spełnią twoje oczekiwania, zamówisz u producenta Krosstech. Jest to firma z polskim kapitałem, która od lat wiedzie prym na rynku krajowym w swojej branży. Producent zaczynał od stojaków rowerowych, a potem stopniowo rozszerzał ofertę i dziś specjalizuje się w różnego rodzaju małej architekturze, również w elementach architektury drogowej i przemysłowej. Oferta Krosstech jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i do przedsiębiorców. Dzięki obsłudze dostępnej online zamawianie wysokiej klasy metalowych wiat na wózki sklepowe staje się jeszcze łatwiejsze.

Wiaty na wózki sklepowe – jakie zadaszenia na wózki kupisz w naszym sklepie?

W sklepie firmy Krosstech dostępne są wiaty na wózki sklepowe w wersji 2-rzędowej i 3-rzędowej. Ich dachy wykonane są z poliwęglanu litego, głębokość wynosi 546 cm, a szerokość od 170 cm do 255 cm. Zamawiając wiatę na wózki sklepowe Krosstech, możesz wybrać jeden spośród trzech materiałów konstrukcyjnych. Dostępne są: stal cynkowana, stal ocynkowana i malowana oraz stal nierdzewna. Mała architektura firmy Krosstech to gwarancja wytrzymałości, elegancji i wysokiej jakości – surowce wykorzystywane przez producenta pochodzą od sprawdzonych dostawców i mają niezbędne certyfikaty.