Filtruj

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 5 344,00 zł - 51 380,00 zł

Aktywne filtry

Wiata na rower ma za zadanie zabezpieczać pozostawione na zewnątrz jednoślady przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych, przede wszystkim deszczem, śniegiem i wiatrem. Dzięki temu nie ma obaw, że np. po wyjściu ze szkoły czy pracy rower będzie mokry, co uniemożliwi nam komfortową jazdę. Wiaty na rower wykorzystywane są w przestrzeni miejskiej. Często spotykane są przy parkingach samochodowych, większych zakładach pracy i biurowcach, centrach handlowych, a także szkołach. Mają różne wielkości, przez co możliwe jest ich dostosowanie do powierzchni konkretnego obszaru.

Rodzaje wiat na rowery

Wiaty rowerowe różnią się m.in. materiałem, z jakiego są wykonane. Wśród naszych propozycji znajdziesz zarówno wiaty na rower ze ścianami drewnianymi, które fantastycznie prezentują się w przestrzeni miejskiej, szczególnie w często uczęszczanych lokalizacjach, jak też ze ścianami z poliwęglanu. Drugi materiał wykazuje się z kolei bardzo dużą odpornością na wpływ czynników zewnętrznych. Z jego wykorzystaniem jesteśmy w stanie wykonać bardzo solidne konstrukcje o długiej żywotności. Wszystkie oferowane przez nas wiaty na rower ocynkowane są metodą ogniową. Aby pasowały one pod względem designu do przestrzeni miejskiej i jej architektury, pokrywamy wiaty na rower dowolnym kolorem z palety RAL.

Jak jeszcze można podzielić wiaty rowerowe?

Wiaty na rowery występują w wersji zabudowanej i niezabudowanej z systemem zamykania Inox (tzw. wiata rowerowa zamykana). Można zdecydować się na jeden z dwóch systemów montażu – wbetonowanie lub do przykręcenia. Ponadto są przeznaczone na różną ilość stanowisk. Dla dużej ilości rowerów polecamy szczególnie wiaty dwustronne, które dzięki swojej unikalnej konstrukcji zapewniają bardzo dobre zagospodarowanie przestrzeni i oszczędność miejsca. Wszystkie nasze wiaty na rowery wykazują kompatybilność z produkowanymi przez nas stojakami rowerowymi. To pozwala stworzyć kompletny, idealnie pasujący do siebie zestaw.

Wiata rowerowa zadaszona

Stojak na rowery zadaszony to propozycja zarówno dla użytkowników rowerów miejskich, jak i pracowników, którzy wykorzystują rower jako środek transportu. Zadaszenie na rowery pozwala na ich przechowywanie w suchych warunkach, osłoniętych od deszczu i działaniu promieni słonecznych.

Oferujemy zadaszenia rowerowe dwustronne lub ze ściankami bocznymi, co dodatkowo zabezpiecza rowery przed wiatrem. Dysponujemy zadaszeniami dla rowerów od 5 do 40 stanowisk jednocześnie.

Wiata rowerowa zadaszona jest świetnym rozwiązaniem dla właścicieli jednośladów, którzy chcą od razu wsiąść na rower bez konieczności suszenia czy wycierania roweru przed rozpoczęciem przejazdu.

Producent wiat rowerowych Krosstech

Sprawdź nasze zadaszenia na rowery – oferujemy także wiaty zamykane na klucz, dla bezpieczeństwa Twojego roweru.