20 produktów

Pokazano 1-20 z 63 pozycji

Aktywne filtry

Wiata na rower ma za zadanie zabezpieczać pozostawione na zewnątrz jednoślady przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych, przede wszystkim deszczem, śniegiem i wiatrem. Dzięki temu nie ma obaw, że np. po wyjściu ze szkoły czy pracy rower będzie mokry, co uniemożliwi nam komfortową jazdę. Wiaty na rower wykorzystywane są w przestrzeni miejskiej. Często spotykane są przy parkingach samochodowych, większych zakładach pracy i biurowcach, centrach handlowych, a także szkołach. Mają różne wielkości, przez co możliwe jest ich dostosowanie do powierzchni konkretnego obszaru.

Rodzaje wiat na rowery

Wiaty rowerowe różnią się m.in. materiałem, z jakiego są wykonane. Wśród naszych propozycji znajdziesz zarówno wiaty ze ścianami drewnianymi, które fantastycznie prezentują się w przestrzeni miejskiej, szczególnie w często uczęszczanych lokalizacjach, jak też ze ścianami z poliwęglanu. Drugi materiał wykazuje się z kolei bardzo dużą odpornością na wpływ czynników zewnętrznych. Z jego wykorzystaniem jesteśmy w stanie wykonać bardzo solidne konstrukcje o długiej żywotności. Wszystkie oferowane przez nas wiaty na rower ocynkowane są metodą ogniową. Aby pasowały one pod względem designu do przestrzeni miejskiej i jej architektury, pokrywamy wiaty dowolnym kolorem z palety RAL. 

Jak jeszcze można podzielić wiaty rowerowe?


Wiaty na rowery występują w wersji zabudowanej i niezabudowanej z systemem zamykania Inox. Można zdecydować się na jeden z dwóch systemów montażu – wbetonowanie lub do przykręcenia. Ponadto są przeznaczone na różną ilość stanowisk. Dla dużej ilości rowerów polecamy szczególnie wiaty dwustronne, które dzięki swojej unikalnej konstrukcji zapewniają bardzo dobre zagospodarowanie przestrzeni i oszczędność miejsca. Wszystkie nasze wiaty na rowery wykazują kompatybilność z produkowanymi przez nas stojakami rowerowymi. To pozwala stworzyć kompletny, idealnie pasujący do siebie zestaw.