Logo Krosstech

Nasza oferta obejmuje przede wszystkim produkcję i sprzedaż stojaków rowerowych oraz zagospodarowanie przestrzeni miejskiej o elementy małej architektury. Dopełnienie oferty stanowią produkty do wyposażenia garażów, takie jak wieszaki na opony, rowery, narty, boksy dachowe i inne.

Od początku działania na rynku skupiliśmy się na produkcji stojaków rowerowych, które w szybkim tempie zostały docenione na krajowym i zagranicznym rynku. Wieloletnie doświadczenie, nowoczesny park maszynowy oraz wymagania Klientów przełożyły się na produkcję innowacyjnych, a zarazem bezpiecznych rozwiązań do zastosowania na parkingów rowerowych.

W kolejnych latach rozszerzyliśmy produkcję o elementy małej architektury. Są to głównie ławki, różnego rodzaju kosze na śmieci, zadaszenia, a także przystanki i wiaty rowerowe. Całość naszej oferty uzupełniają elementy architektury drogowej oraz przemysłowej.

Głównym celem jaki obraliśmy jest dostarczanie najwyższej jakości asortymentu. Podczas projektowania i produkcji duży nacisk kładziemy na parametry jakościowe i użytkowe  oraz zgodność z wszelkimi normami. Dodatkowo zapewniamy fachowe doradztwo oraz pomoc, przy wyborze naszych produktów - tak aby spełniły wszystkie oczekiwania i potrzeby Klienta. To pozwala nam realizować produkcję oraz prowadzić sprzedaż o szerokim spektrum. Jako nasz największy sukces uważamy tysiące zadowolonych klientów.