Filtruj

Aktywne filtry

Praktyczne pojemniki na psie odchody

Kosze na psie odchody doskonale sprawdzają się w parkach, przy ulicach, deptakach i wszędzie tam, gdzie właściciele wyprowadzają na spacer swoje zwierzęta. Solidna konstrukcja ze stali nierdzewnej lub stali ocynkowanej malowanej proszkowo zapewnia trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. W zależności od modelu kosze wyposażone w pojemnik na worki na zwierzęce odchody. To łatwy sposób na opróżnianie z zanieczyszczeń.

Tego typu pojemniki na psie odchody to specjalna odmiana koszy ulicznych czy parkowych, które zostały dostosowane tak, by wygodnie było z nich korzystać właścicielom wyprowadzającym swoje zwierzęta na spacer. Pozwalają one oddzielić tego typu odpady od pozostałych. Ma to szczególne znaczenie chociażby dla służb zajmujących się wywożeniem śmieci miejskich.

Kosze na zwierzęce odchody od producenta Krosstech

W naszej ofercie mamy kilka modeli śmietników na psie odchody. Są one dostępne w różnych wydaniach - kolorach, kształtach czy pojemnościach. Świetnym rozwiązaniem jest podajnik woreczków, który na pewno doceni niejeden właściciel czworonoga. W końcu każdemu się zdarzy czasem zabrać ze sobą worek, a wiadomo, jak ważny może być on w kluczowym momencie. Warto więc zdecydować się na taką funkcjonalność przy koszu na psie odchody od producenta Krosstech. Gdybyś chciał uzyskać więcej informacji na temat poszczególnych modeli pojemników na zwierzęce odchody, zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie opowiemy o specyfice konkretnych pojemników, a także pomożemy w wyborze odpowiedniego kosza. Zapraszamy do zakupu!