Aktywne filtry

Ławki z oparciem, miejskie

Oferujemy solidne ławki z oparciem do zastosowania na zewnątrz. Duży wybór modeli i wzorów. Drewniane ławki miejskie idealnie sprawdzą się w parkach, skwerach, dworcach, placach zabaw, ogrodach itp. W ofercie ławki drewniane z oparciem pojedyncze i dwustronne, bez i z podłokietnikami. Modele na stelażu żeliwnym, ze stali nierdzewnej lub ocynkowanej lub blachy. Siedzisko i oparcie wykonane z drewna iglastego albo tworzywa (w zależności od modelu). W ofercie również ławki w całości wykonane z metalu i stali nierdzewnej. Ławki klasyczne, ławki ogrodowe drewniane i o nowoczesnym designie. Sprawdź również inne produkty z naszej oferty, np. ławki bez oparcia oraz ławki dworcowe.

Drewniane ławki z oparciem

Drewnianą ławkę ogrodową polecamy w szczególności do przydomowych ogródków oraz działek rekreacyjnych. Dlaczego drewniana ławka? Ponieważ drewno jest surowcem naturalnym, nieszkodliwym dla środowiska, ponadto wykazuje wysoką odporność na działanie czynników atmosferycznych i plastyczność – jest trwałe a zarazem wygodne. Ławka drewniana swoją stylistyką wpasowuje się zarówno do nowoczesnych jak i klasycznych ogrodów. Drewniane ławki ogrodowe umilą Twój czas spędzony na powietrzu. Ławka wykonana z wysokiej jakości materiałów odpornych na działanie czynników atmosferycznych. Dzięki zastosowaniu ciężkiego, solidnego stelażu połączonego z trwałym drewnem zyskujesz pewność, że podmuch wiatru nie przewróci ławki. Optymalna wysokość siedziska zapewnia komfortowe warunki siedzenia nawet przez dłuższy czas – Twój kręgosłup będzie Ci wdzięczny. Oparcie wykonane z solidnych listew z drewna iglastego bądź wytrzymałego tworzywa – według uznania.

Ławki ogrodowe z oparciem

Oferowane przez nas ławki ogrodowe sprawdzą się w praktycznie każdej aranżacji ogrodu. Solidnie wykonana konstrukcja zapewnia komfortowe warunki wypoczynku podczas dłuższych spacerów bądź przy grillu z sąsiadami lub ze znajomymi. Ławkę ogrodową polecamy zarówno dla właścicieli klasycznych wnętrz, jak i tych utrzymanych w nowoczesnej stylistyce.

Naszym zdaniem ławka ogrodowa może śmiało zastąpić meble ogrodowe. Wystarczy wybrać odpowiednie miejsce i nie trzeba pamiętać o składowaniu ławki w piwnicy czy garażu na zimę. Masywna budowa oraz odpowiedni ciężar gwarantują, że ławki nie będą się przemieszczać po ogrodzie w trakcie zawirowań pogody i silnych wiatrów.

Najwyższej jakości surowce i materiały zapewniają wiele lat użytkowania bez śladów zniszczenia czy upływu czasu. Ze względu na trwałość drewna oraz zastosowanie twardych tworzyw, powierzchnia Twojej ławki ogrodowej jest bezpieczna i odporna na niesprzyjające warunki atmosferyczne.