Kategorie
Filtruj

Filtruj według

Cena

Cena

  • 600,00 zł - 11 990,00 zł

pojemność wsadu:

pojemność wsadu:

ilość pojemników (wsadów)

ilość pojemników (wsadów)

rodzaj

rodzaj

popielnica

popielnica

opróżnianie kosza

opróżnianie kosza

rodzaj wsadu

rodzaj wsadu

wrzut kosza

wrzut kosza

daszek

daszek

kształt

kształt

system bezdotykowy

system bezdotykowy

20 produktów

Pokazano 1-20 z 249 pozycji

Aktywne filtry

Kosze parkowe, uliczne i miejskie

Oferujemy kosze uliczne przeznaczone do przestrzeni miejskich i parkowe dedykowane do terenów zielonych. Kosze miejskie służą całej społeczności i pozwalają na utrzymanie czystości w przestrzeni miejskiej.
Proponujemy metalowe kosze parkowe stalowe oraz z dodatkiem drewna sosnowego lub świerkowego. Do wyboru pojemniki na odpady owalne, prostokątne, z daszkiem chroniącym przed wywiewaniem śmieci lub bez daszka oraz w stylu retro.

Oferujemy miejskie kosze na śmieci i koszopopielnice o pojemności 30, 40, 50, 60, oraz 80 litrów. W ofercie również  pojemniki do segregacji odpadów, dostępne na dowolną ilość modułów o pojemności od 40 do 120 l. Do produkcji wykorzystujemy wysokiej jakości stal malowaną, ocynkowaną oraz stal nierdzewną. Polecamy kosze uliczne wolnostojące oraz montowane na słupku wbetonowanym do podłoża.
 

Jak są zbudowane kosze uliczne?

Nasze produkty łączą w sobie zarówno wysoki poziom wykonania, trwałość oraz estetyczny wygląd, dzięki czemu stanowią piękne, a zarazem funkcjonalne dopełnienie każdej przestrzeni miejskiej. Kosz uliczny na śmieci doskonale sprawdzi się w parkach, placach zabaw, parkingach, na ulicach, w centrach handlowych.
 
Wszystkie elementy stalowe i drewniane koszy na odpady komunalne przeznaczonych na ulicę lub do parków są skutecznie zabezpieczone, dzięki czemu są odporne na szkodliwe warunki atmosferyczne i promieniowanie UV. Oferowane kosze uliczne i parkowe długo zachowują kolor i nie odkształcają się.
Zapraszamy do poznania pełnej oferty. Jako polski producent zapewniamy duży wybór koszy ulicznych w atrakcyjnych cenach. Sprawdź nasze nowości i promocje. Zamów również inne produkty z naszej oferty, np. kosze na psie odchody.