• Wiaty przystankowe

Oferujemy wiaty przystankowe, przystanki autobusowe w dobrej cenie oparte na praktycznych rozwiązaniach oraz atrakcyjnym wzornictwie w różnych typach i rozmiarach tj. długość, szerokość i głębokość wiaty. Posiadamy modele małe  (315cm szerokości), średnie (420 cm szerokości) i duże (525 cm szerokości) z opcją bezpiecznego montażu - do przykręcenia lub wbetonowania.
Do produkcji wykorzystujemy wysokiej jakości materiały, stal ocynkowaną, malowaną metodą proszkową. Wszystkie wiaty wyposażone są w ławki z listew drewna iglastego zabezpieczone impregnatem oraz podwójną warstwą lakierobejcy, co gwarantuje odporność na warunki atmosferyczne. Na indywidualne zamówienie istnieje możliwość wyposażenia przystanku w dodatkowe elementy: kosze na śmieci, gabloty reklamowe i na rozkład jazdy oraz tablice informacyjne, w zależności od potrzeb Klientów.
 
Ściany i zadaszenie każdej wiaty przystankowej wykonane są z wysokiej jakości materiałów poliwęglanu komorowego przeźroczystego (grubość 8 mm) oraz szkła hartowanego 8mm , co gwarantuje trwałość i wysokie walory użytkowe.

Producent wiat przystankowych

Każda wiata przystankowa dostępna w naszym asortymencie oraz jej wyposażenie spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa i jest zgodna ze wszelkimi normami, co zapewnia najwyższą jakość. Nasze wiaty znajdują zastosowanie we wszelkiego rodzaju ulicach, alejach, szerokich pętlach autobusowych, zajezdniach jak i przy małych drogach poza granicami miast. Projekty uwzględniają walory estetyczne oraz funkcjonalne naszych wyrobów. Zadbano również o łatwy montaż wiat przystankowych.
 
Gwarantujemy atrakcyjne ceny wszystkich produktów w tej kategorii. Zapewniamy szybki czas realizacji zamówień.

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji