Wieszak VELO COMFORT został zaprojektowany z myślą o wygodzie i prostocie parkowania. Główną cechą, a zarazem  zaletą wieszaka jest zastosowany system wspomagania w postaci użytego siłownika. Dzięki temu jest łatwy w użyciu dla każdego.

Doskonale spełni swoją rolę parkingu rowerowego w  przydomowym garażu. Jest kompatybilny z każdym rodzajem roweru. Wieszak jest  doskonałym rozwiązaniem do przechowywania rowerów cięższych takich jak rowery elektryczne oraz tych wyposażonych w cięższą ramę stalową.

Wersja z szerokością wewnętrzną stanowiska 8cm dedykowana pod rowery elektryczne i pozostałe z szerszymi oponami.

Cena:

450,00 zł Brutto
365,85 zł Netto
Ilość

Koszt dostawy 1 szt: 21 zł
Koszt dostawy 2 szt: 42 zł

7 dni
Kurier GLSKurier DPDPłatności online przelewy24
Pobierz kartę produktu Pobierz kartę produktu

Wieszak dla rowerów elektrycznych VELO COMFORT

VELO COMFORT to wysokiej klasy wieszak ze wspomaganiem, który doskonale sprawdzi się jako parking rowerowy zarówno w przestrzeniach wspólnych, jak i w przydomowym garażu. VELO COMFORT to wieszak na rower z siłownikiem gazowym, usprawniającym parkowanie zarówno klasycznych jednośladów napędzanych siłą mięśni, jak i cięższych rowerów elektrycznych, bazujących na ramie stalowej. Jest to więc zarówno wieszak na rower elektryczny, jak i standardowy. Ten wieszak na ciężki rower zapewnia parking o szerokości wewnętrznej na poziomie 8 cm.

Specyfikacja

długość ramienia:
90cm
osłona uchwytów:
guma
materiał:
stal ocynkowana i malowana m. proszkową
wymiar obudowy [szer/wys/gł]
95x51x15cm

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Stal ocynkowana i malowana
Certyfikat Nadzoru Technicznego