Filtruj

Aktywne filtry

Miejskie ławki jednoosobowe

Mamy także propozycję dla osób, które cenią swoją sferę osobistą. Jednoosobowe ławki to rozwiązanie stworzone z myślą o ludziach nieśmiałych czy stroniących od bliskiego kontaktu fizycznego z nieznajomymi. Jednoosobowa ławka pomaga zachować wystarczającą ilość przestrzeni, aby zregenerować siły w trakcie przebieżki bądź wielogodzinnego spaceru.

Miejskie ławki jednoosobowe zyskują coraz większą popularność. Ze względu na niewielkie wymiary zyskujesz możliwość dowolnej aranżacji małej architektury – możesz stworzyć rząd miejsc rozstawionych od siebie w niewielkiej odległości, ustawić je w okręgu itp. Jednoosobowa ławeczka daje Ci szansę wykorzystać obydwa oparcia jednocześnie – koniec z walką na łokcie o kawałek przestrzeni. Stabilna konstrukcja zapewnia komfort siedzenia nawet przez dłuższy czas użytkowania siedziska. Na jednoosobowych ławkach nie da się nie odpocząć! Wyjątkowo odporne na działanie warunków atmosferycznych. Możliwość przymocowania na stałe do podłoża.

Miejskie krzesła jednoosobowe

Ławki miejskie są dość popularne, choć coraz większym zainteresowaniem cieszą się miejskie krzesła jednoosobowe. Można je ulokować w często odwiedzanych miejscach typu park, miejski ogród czy deptak lub rynek. Jednoosobowe krzesło jest praktyczne i wygodne, a solidna konstrukcja gwarantuje wiele lat bezawaryjnego użytkowania.

Miejskie krzesła charakteryzuje zdecydowanie mniejsza powierzchnia siedziska. Dzięki temu osoby, które chcą odpocząć w spokoju, bez konieczności dzielenia miejsca z obcymi ludźmi będzie mogła szybko zregenerować siły. Dodatkowo jednoosobowe krzesła dają niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne małej architektury. Wystarczy zestawić je ze stołem, a otrzymamy wygodne miejsce spotkań, czy np. miejskich gier szachowych.

Krzesła miejskie można przymocować do podłoża za pomocą dołączonych kołków rozporowych i śrub. Zyskasz pewność, że meble nie zostaną przeniesione w inne miejsce lub przestawione w wyniku działania niesprzyjających warunków atmosferycznych.