Nasza oferta na przestrzeni lat - Stojaki i wieszaki rowerowe

    29.06.2016 17:39  
Nasza oferta na przestrzeni lat - Stojaki i wieszaki rowerowe

Stojaki rowerowe reklamowe

Jak wiadomo w obecnym świecie reklama jest dźwignią handlu, podporą firm, komunikatem silnie perswazyjnym. Ciężko wyobrazić sobie, iż nawet dobrej jakości produkt czy usługa zyska poparcie bez reklamy. Powszechnie mówi się co prawda, iż dobry towar obroni się sam – ale to stwierdzenie nie do końca odzwierciedla rzeczywistość.

Formy reklamy są różne – od typowych komunikatów telewizyjnych, radiowych czy zamieszczanych w gazetach, po bannery reklamowe, ulotki, roznoszone broszury, czy próbę nagłośnienia określonej kwestii droga pantoflową. W dzisiejszych czasach kluczem do odniesienia sukcesu jest często oryginalny, niebanalny pomysł – nie inaczej jest w kwestii reklamy.

Nie można zatem nie docenić znaczenia jakie może mieć reklama zamieszczona na stojakach rowerowych. Jest ona specyficzna i dzięki temu rzuca się w oczy (nie tylko rowerzystom). Stojaki rowerowe z reklamą będą z pewnością ciekawym uzupełnieniem innych działań marketingowych prowadzonych przez określone instytucje. Obecnie wiele firm zajmuje się zarówno projektowaniem, wykonaniem, jak i montażem reklamy na stojaku rowerowym. Jeśli stojak znajdzie się w widocznym miejscu, bardzo prawdopodobne jest, iż zwróci uwagę potencjalnych klientów.

Stojaki ekspozycyjne na rowery – oferta dla sklepów

Sezon rowerowy za pasem… Polecamy zatem nowo wprowadzone do naszej oferty stojaki ekspozycyjne na rowery. Możliwość zamówienia stojaków na dowolną liczbę stanowisk i ich uniwersalność  czyni je produktami pełnowartościowymi  i godnymi uwagi. Zapraszamy wszystkie sklepy rowerowe, hurtownie i producentów rowerów do zapoznania się z nasza ofertą. Szczegóły w naszym sklepie internetowym.

Stojaki RAD PREMIUM – nowość na polskim rynku

Innowacyjne rozwiązanie, jedyne na polskim rynku !!!. Stojak rowerowy Rad premium dzięki swojej obrotowej  konstrukcji ułatwia przypinanie rowerów za ramę czyniąc go bardzo bezpiecznym. Dodatkowo dzięki zastosowanemu mechanizmowi parkowanie rowerów może odbywać się z obu stron stojaka.

Stojaki rowerowe ze stali nierdzewnej

Nasza oferta została poszerzona o kolejne modele stojaków rowerowych. Tym razem powiększamy asortyment o następne stojaki  typu U wykonanych ze stali nierdzewnej. Do wyboru w trzech wymiarach 80x60cm, 80x80cm i 80x100cm. Dodatkowo istnieje możliwość doposażenia stojaków w maskownice nadając im tym samym  dodatkowych walorów estetycznych.

Nowe produkty – stojaki VIRO PION i RAD PREMIUM

Nasza oferta stojaków rowerowych  została poszerzona o kolejne modele – spiralny  o nazwie VIRO PION oraz unowocześnioną wersję stojaków  linii RAD – RAD PREMIUM.

Dodatkowym atutem stojaków RAD PREMIUM jest możliwość łatwego przypinania rowerów za ramę dzięki zastosowaniu specjalnej konstrukcji oraz możliwość parkowania rowerów z obu stron stojaka.

Nowy model stojaka reklamowego ECHO-5 PION PREMIUM

Wychodząc na przeciw coraz większej popularności stojaków rowerowych z szyldem promocyjno -reklamowym postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę o kolejny model.  Tym razem konstrukcję reklamową zaadoptowaliśmy do stojaka ECHO-5 PION.

Stojak dostępny jest w wersji PREMIUM, dodatkowo wyposażony w konstrukcję umożliwiającą przypinanie rowerów za ramę oraz regulowane stanowiska. Całość pomalowana jest metodą proszkową  na  kolor dostępny w palecie RAL. Opcja  koloru dobierana jest wg zamówienia klienta.

Naszym pierwszym odbiorcą była wypożyczalnia rowerów „Alfa” z Gdańska. Dzięki jej uprzejmości   przedstawiamy  kilka przysłanych nam fotek.  Więcej na temat produktu w naszym sklepie internetowym -kliknij

Stojaki ECHO w nowym designie już w produkcji

Naszą ofertę wzbogacamy o  nowe stojaki rowerowe  będące kontynuacją produkcji popularnych i lubianych  stojaków z  serii „ECHO”

Stojaki ECHO PION to doskonała propozycja do zagospodarowania takich miejsc jak  skwery, parki,  siłownie plenerowe, różnego rodzaju obiektów rekreacyjnych.

Solidna konstrukcja nośna stojaka w postaci dwóch profili  umożliwia  solidne przymocowanie go  do podłoża, a tym samym  stanowi skuteczne zabezpieczenie  stojaka   przed kradzieżą lub wandalizmem.

Dzięki pionowym ułożeniu  boxów parkingowych osadzonych na niewielkiej wysokości sprawia, że  parkowanie jest jeszcze prostsze i wygodniejsze .

Zapraszamy do zapoznania się naszymi najnowszymi  modelami stojaków ECHO PION w wariantach 3, 4 i 5 stanowiskowych

Stojaki do zabudowy pomieszczeń zamkniętych

Oprócz stojaków rowerowych dostępnych w standardowej ofercie realizujemy zlecenia na wyposażenie rowerowni , wózkowni, pomieszczeń wielkopowierzchniowych itp.

Pomagamy zoptymalizować i maksymalnie wykorzystać dostępne powierzchnie do zabudowy parkingowej.  Wykonujemy zamówienia na dowolną ilość miejsc parkingowych z uwzględnieniem specyfiki i kubatury pomieszczeń.

Zniżki  dla Spółdzielni Mieszkaniowych  i firm deweloperskich.

Stojak na rowery

Stojaki na rowery to temat  z pewnością nieobcy miłośnikom dwóch kółek. Nasz rower powinien świetnie spisywać się w trasie, ale po skończonej eksploatacji jednośladu pojawia się pytanie – w jaki sposób przechowywać nasz rower. Dobrym rozwiązaniem, umożliwiającym zachowanie porządku i bezpieczeństwa jest stojak na rower. Powinien o nim pomyśleć każdy, kto wyciąga swój rower nie tylko od święta.

Stojak pozwala nam przede wszystkim pozostawić nasz rower w pozycji, kiedy może on cały czas „stać”. Minimalizuje to ryzyko uszkodzenia naszego pojazdu, a tym samym pozwala zaoszczędzić miejsce, które zająłby rower położony na podłożu.

Decydując się na zakup stojaka przede wszystkim zwróćmy uwagę na jakość i na wytrzymałość materiału, z którego jest on wykonany. Jest to wydatek, który poniesiemy jednorazowo i warto zainwestować w trwały stojak, który posłuży nam długo, a przy tym będzie bezpiecznie utrzymywał nasz rower w pozycji stojącej. Rowerzyści w Polsce nierzadko decydują się na zakup stojaków wykonanych z stali ocynkowanej. Jest to materiał trwały i odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Stojaki serwisowe i ekspozycyjne

Stojaki serwisowe firmy KROSSTECH to  uniwersalne akcesoria rowerowe do zastosowań domowych jak i sklepowych. Przydatne przy naprawie roweru lub jego przechowywaniu. Z powodzeniem mogą pełnić rolę stojaka ekspozycyjnego pomagając wyeksponować rower na sklepowej wystawie.  Główne zalety naszych stojaków serwisowych to:

 • regulowane uchwyty – dzięki nim osadzisz rower niezależnie od jego wielkości i rodzaju

 • stabilna   podstawa stojaka zapobiega przechyleniu się stojaka, a tym samym wywróceniu się roweru

 • gumowe osłony na uchwytach – zapobiegają porysowaniu się  roweru

 • długie ramię stojaka  (70cm) dają szeroki zakres ustawienia roweru na różnej wysokości

 • łatwy montaż i demontaż stojaka -  ważne przy częstym transporcie stojaka

Stojaki rowerowe „U”- NOWOŚĆ!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową linią stojaków na rowery typu „U”

Nasze nowe produkty dostępne są w linii STANDARD i PREMIUM. Tą pierwszą stanowią 2 rodzaje stojaków o klasycznych kształtach wykonane z profilu prostokątnego i okrągłego

Pamiętaj! Stojaki typu U odwróconego są najbardziej preferowanymi parkingami dla rowerów wśród rowerzystów.Dodatkowo wszystkie dostępne modele  stojaków można pomalować metodą proszkową dostosowując tym samym ich wygląd do indywidualnych preferencji i upodobań.

Stojaki rowerowe RAD, CROSS, ECHO

Jako producent stojaków na rowery dokładamy wszelkich starań by nasze wyroby cechowały się wysoką jakością i nowoczesnością.  Wykonane są z ocynkowanej rurki 18mm i profilu zamkniętego 30×30. Zastosowana ocynkowana-antykorozyjna powłoka gwarantuje trwałość stojaków przez wiele lat.

Główne zalety naszych stojaków to:

 • prosta zasada montażu stojaka za pomocą śrub

 • specjalna konstrukcja stojaka, która utrzymuje rower w pionie umożliwiając przypięcie go za ramę, zabezpieczając go jednocześnie przed uszkodzeniem i kradzieżą

 • optymalny rozstaw stanowisk  pozwala na zachowanie  komfortowego i bezpiecznego odstępu pomiędzy rowerami

 • możliwość regulacji kąta ustawienia stojaka pod kątem 45 stopni co jest szczególnie ważne przy ograniczeniach miejscowych.

 • możliwość parkowania rowerów z obu stron (stojaki typu CROSS  i ECHO)

 • stojaki rowerowe firmy Krosstech są uniwersalne. Pozwalają na zaparkowanie wszystkich typów i wielkości rowerów również i tych wyposażonych w hamulce tarczowe (stojaki typ RAD i CROSS)

 • na życzenie klienta wykonujemy stojaki na dowolną liczbę stanowisk parkingowych

Do wszystkich stojaków gratis dołączmy śruby montażowe wraz ze szczegółową instrukcją prawidłowego montażu stojaka. Istnieje również możliwość pomalowania stojaka metodą proszkową. Wszystkie nasze stojakiproduktami wyprodukowanymi w Polsce! 

Wydłuuużamy stojak VIRO

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom i sugestiom wprowadzamy do oferty viro -18. Teraz nasze „nowe  VIRO” jest  2 razy dłuższe!!!

Atrakcyjny, nowoczesny design , proste łączenie modułów, ocynkowana powłoka, to cechy, które wyróżniają  stojak rowerowy VIRO

Stojaki rowerowe reklamowe

Naszą ofertę poszerzyliśmy o stojaki  rowerowe z miejscem na reklamę.  Kierujemy ją do wszystkich firm, agencji reklamowych,  instytucji użyteczności publicznych szukających alternatywnej i ciekawej  formy reklamy.

Proponujemy Państwu rozwiązanie  kompleksowe tzn. zaczynając od zaprojektowania graficznego  reklamy  po wykonanie szyldu reklamowego i jego montażu na stojaku rowerowym.

Wieszaki na rowery, na narty, boxy dachowe

Nasza oferta wieszaków na rowery to produkty przeznaczone to przechowywania zarówno jednego jak i dwóch rowerów. Dla właścicieli jednośladów korzystających ze wspólnych garaży lub piwnic przygotowaliśmy specjalny wieszak na rower z koluchem  umożliwiającym  przypięcie  roweru do profilu wieszaka, a tym samym zabezpieczenie go przed kradzieżą.

Dla klientów szukających bardziej uniwersalnego zastosowania wieszaków rowerowych polecamy model SPACE DUO. Jego konstrukcja  i wytrzymałość sprawia , że bez problemu nadaje się do parkowania dwóch  rowerów , a także nart,  desek snowboardowych. Jeszcze szersze spectrum użyteczności posiada model DUO BOX konstrukcyjnie zbliżony do modelu DUO jednak jego dłuższe ramiona (50cm) pozwalają osadzać  większe gabarytowo przedmioty takie jak np. boxy dachowe, opony lub drabiny.

Wieszak SPACE -60 „DUO” na dwa rowery, narty, snowboard

Nasza oferta wieszaków na rowery została wzbogacona o kolejny model. Jest nim   wieszak na 2 rowery  SPACE DUO

Wyróżnia go duża nośność (do 30kg), dzięki czemu wieszak może mieć szerokie zastosowanie . Bez problemu może służyć jako stojak do przechowywania nie tylko rowerów, ale i nart czy desek snowboardowych

Ponadto:

 • Ramiona wieszaka są pokryte wysokiej jakości gumą, dzięki czemu przedmioty są pewnie i bezpiecznie osadzone

 • mocna konstrukcja (ramiona fi 18mm) i  solidny mechanizm nośny (śruby podtrzymujące fi 8mm) gwarantuje bezpieczeństwo przechowywanych przedmiotów

 • składane ramiona pozwalają na zaoszczędzenie miejsca  kiedy wieszak nie jest używany

Nowe moduły stojaków 9, 10 ,11 i 12 stanowiskowych – już w sprzedaży

Poszerzamy naszą ofertę  stojaków RAD i CROSS o kolejne moduły. Teraz dostępne również w wariantach 9, 10, 11 i 12 stanowiskowych.

Ścienny wieszak na rower

Właściciele rowerów często mają problem z ich bezpiecznym przechowywaniem. Największy problem z tym mają  mieszkańcy bloków, gdzie często nie ma piwnicy lub jest niezwykle mała. W takich wypadkach praktycznym i niezwykle wygodnym rozwiązaniem jest  ścienny wieszak na rower

Wieszak ten jest najprostszy z możliwych. Wykonany jest ze stalowych prętów stanowiących ramiona wieszaka i profilu będącego podstawą  wieszaka. Do ściany na ogół przymocowuje się go za pomocą 4 wkrętów, które stabilnie   utrzymują wieszak w odpowiedniej pozycji. Solidny wieszak rowerowy zazwyczaj jest ocynkowany co znacznie wydłuża jego żywotność, a uchwyty na rower są odpowiednio wyprofilowane i  pokryte  ochronną gumą zabezpieczającą  ramę roweru przed otarciami. Łatwo można go zamontować jak i ściągnąć. Dobrze zaprojektowany  wieszak na rower pasuje do każdego rodzaju roweru i jest w stanie utrzymać rower o wadze nawet do 25kg

Każdy producent wieszaków na rowery ma w swej ofercie ten rodzaj wieszaka. Pamiętajcie by przy wyborze i zakupie wieszaka zwracać szczególną uwagę na bezpieczeństwo wiszącego na nim roweru.

Stojak na rowery ECHO

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nasz nowy model stojaka na rowery-ECHO.   Podobnie jak nasze inne modele cechuje go solidność wykonania połączona z wykorzystaniem wysokiej  jakości materiałów do produkcji stojaka. Jego uniwersalność,  możliwość parkowania rowerów z obu stron czyni go produktem funkcjonalnym, dostępnym po bardzo korzystnej cenie.

Stojaki rowerowe spiralne -NOWOŚĆ!

Z przyjemnością prezentujemy nasz nowy model stojaka na rowery VIRO-14 przeznaczony do parkowania  rowerów jedno lub obustronnie.

Jego niewielka szerokość użytkowa w stosunku do dużej ilości stanowisk parkingowych czyni go stojakiem bardzo użytecznym przy dużych ograniczeniach miejscowych.

Jednocześnie optymalnie zaprojektowana konstrukcja pozwala na swobodne  i bezpieczne parkowanie rowerów.

Standardowo stojak VIRO -14 jest ocynkowany. Opcjonalnie podobnie jak w przypadku pozostałych naszych stojaków istnieje możliwość pomalowania stojaka na wybrany kolor.